STOR-ZEBRA PERDE YIKAMA

Stor Perde yıkama profesyonellik gerektiren işlerdendir. Bu işlemi uzmanlaşmış bir ekiple yerine getirmekteyiz.Müşterilerimizin güven ve memnuniyetini, ilk sırada tutmaktayız. Yıkama şampuanlarımız ile itinayla temizlenen perdeleriniz, ne kadar hassas kumaşa sahip olursa olsun hiçbir şekilde deforme olmadan temizlenerek, geri teslim edilir.
Günümüz koşullarında ; işyerlerinde, evlerde, camilerde kısaca pencere olan tüm alanlarda en çok tercih edilen perdelerden olan stor perde ve zebra perdeler temizliğinin zor olması nedeni ile vazgeçilmemeli bu konuda deneyimli ve tecrübeli bir ekiple hizmet sunan firmamızı tercih etmeli ve rahat etmelidir.
Stor Perde Yıkamada Nelere Dikkat Edilmelidir.
Sürekli artan müşteri sayımız, memnuniyet oranımızı artırmamızın  göstergesi olduğu kadar stor perde yıkama konusundaki uzmanlığımızı da arttırmaktadır. Stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işlemlerinde siparişi alınan adrese kararlaştırılan gün ve saatte gelen personelimiz perdeleri olduğu yerden perdenin özelliğine göre mekanizmasından ayırarak söker. Paketlenerek teslim fişi düzenlenen perdeler tesisimizde iki ila üç gün içerisinde temizliği yapılarak tekrar kararlaştırılan gün ve saatte Perdeler yerine takılarak teslimatı yapılır.
Bu servis esnasında önemli olan sadece perdelerin doğru yıkanması değil mekanizmalarının da herhangi bir nedenle hasar görmemesidir. Mekanizması arızalanan stor perdeler bir daha kullanılamaz duruma gelebilir. Bu sebeple stor perde yıkama işlemi uzman ekiplerce yapılmalıdır.

Randevu almak için Hemen arayın


0 216 314 40 10
0 216 508 13 13
0 531 314 22 21